Przepis na dobrą kuchnię | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Przepis na dobrą kuchnię

Przepis na dobrą kuchnię

Przepis na dobrą kuchnię
Stanęliśmy przed trudnym zadaniem stworzenia ciekawej i pomysłowej broszury na temat kuchni. Poszukiwaliśmy już od jakiegoś czasu i uważamy, że znaleźliśmy właściwy przepis, który zostanie doceniony zarówno przez stolarzy, projektantów, jak i użytkowników końcowych.

Składniki

Inż. Iva Bastlová zdradza w nim, na co zwrócić uwagę projektując kuchnię. Wyjaśnia, co to znaczy, że kuchnia jest centrum domu. Doradza, jakie wybrać materiały i akcesoria oraz przedstawia aktualne trendy.

Demos porównuje rozwiązania techniczne znajdujące zastosowanie w różnych częściach mebli kuchennych. Górne szafki, ich zawieszenie i dostęp do przechowywanych przedmiotów, blaty kuchenne oraz ich zalety i ograniczenia, zlewozmywaki  - o czym warto pomyśleć przy ich wyborze, odpowiednie maty antypoślizgowe i wkłady na sztućce, sortowniki i pojemniki na śmieci, szafki narożne i wiele więcej.

Przygotowanie

Przeczytaj dokładnie wszystko, daj się ponieść i wybierz rozwiązania, które najbardziej Ci odpowiadają. Rezultatem będzie kuchnia, w której będziesz czuł się dobrze i tym bardziej będziesz cieszyć się wszystkimi przygotowanymi potrawami.

Pobierz broszurę Kuchnia od ogółu do szczegółu lub miej ją zawsze przy sobie w naszej aplikacji mobilnej Demos.

Masz już przepis na wymarzoną kuchnię, więc pozostaje tylko życzyć - SMACZNRGO!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.