SM'art - jesienna inspiracja | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
SM'art - jesienna inspiracja

SM'art - jesienna inspiracja

SM'art - jesienna inspiracja
Jesień we Włoszech jest przyjemna i ciepła. Taki sam klimat stworzą we wnętrzu kolory drewna, po które sięgnęliśmy w naszych jesiennych inspiracjach SM'art.

Społecznej i komunikatywnej natury Włochów nic nie opisze tak dobrze, jak wystrój typowej włoskiej kuchni. Nacisk położony jest na to, aby można było tu nie tylko gotować i piec, ale także spotykać się z przyjaciółmi i relaksować przy kawie i gazecie.

W roli głównej dekory z naturalnego drewna

Nowoczesna kuchnia to nie tylko biały kolor i wysoki połysk. Współczesne meble kuchenne są przytulne, zabawne i często zuważysz w nich wyraźne akcenty drewniane. W naszej wizualizacji kuchni sięgnęliśmy po dość jasny dekor M020 Empire Manhattan. Charakteryzuje się on wyrafinowaną fakturą i linia ta niewątpliwie zasłużyła na nagrodę Interzum Award 2019 w kategorii High Product Quality.

Jeśli jednak jesteś fanem ciemniejszych odcieni drewna, dekor C007 Ski Club będzie doskonałym wyborem, który doda wnetrzu powagi i elegancji. Obydwa dekory przyciągają uwagę wyrazistym i wiarygodnym wyglądem drewna.

Polecamy również ciekawe kolorowe dekory, które można zestawić z niemal każdym dekorem drewnianym lub neutralną, jednolitą kolorystyką. W tym przypadku sięgnęliśmy po niebieską A023 Zante Aniline, która dodaje oryginalności i sprawia, że ​​całość wnętrza staje się naprawdę wyjątkowa.

Jednakże, aby rozjaśnić wnętrze, sięgnęliśmy także po dekor SM'art R006 Bravo Rio w beżowym odcieniu o delikatnej fakturze, na którym prawie nie widać zabrudzeń.

W jesiennej inspiracji wybraliśmy dla Was również delikatny dekor drewniany Tuttifrutti Pesca TU04, który będzie wyróżniał się w połączeniu z ciemniejszymi odcieniami, ale także z kolorowymi dekorami, dzięki czemu uzysasz świeże, jasne wnętrze.

 

Efektowne i nastrojowe oświetlenie

W typowym włoskim wnętrzu światło jest bardzo ważne. Dlatego w naszej wizualizcji uwzględniliśmy zarówno oświetlenie górne jak i wykorzystaliśmy nowe możliwości technologiczne oświetlenia LED wprowadzając pośrednie podświetlenie konstrukcji mebli. Możliwość zdalnego sterowania oświetleniem LED i regulacja go według aktualnych potrzeb to nasz standard - zapoznaj się z produktami StrongLumio i wznieś swoje wnętrze na nowy poziom.

Spójrz poniżej i poznaj 4 dekory płyt laminowanych oraz 2 dekory blatów kuchennych SM’art z jesiennych inspiracji, które przez całą jesień tj. od 22 września do 21 grudnia 2023, kupisz w wyjątkowych cenach.