SM'art - zimowa inspiracja | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
SM'art - zimowa inspiracja

SM'art - zimowa inspiracja

SM'art - zimowa inspiracja
Włochy to kraj pełen wszechobecnych inspiracji. Włosi znani są ze swojego doskonałego gustu, zarówno w zakresie ubioru, wystroju wnętrz, jak i dobrego jedzenia. I to właśnie podczas długich zimowych wieczorów lubią się spotykać i delektować specjałami w lokalnej restauracji, do której również my przeniesiemy się w naszych zimowych inspiracjach SM'art.

Luksusowo wyglądające restauracje i bary potrzebują atrakcyjnych i modnych dekorów. Wśród nich na pewno znajduje się imitująca naturalny kamień płyta Olympus Athena OL02, z której wykonano stoły z kontrastującym obrzeżem oraz bar. Warto także zwrócić uwagę na dekorację ścian, gdzie zastosowano nietypowy dekor drewniany Hermosa Malibu MA08.

Industrialny styl wnosi do przestrzeni dekor Urban Iron U005.

W części barowej znajduje się wiele otwartych półek na filiżanki, szklanki, a także zioła i dekoracje. W tym przypadku sięgnęliśmy po dekor Rio Parana R008, który jest neutralny i występuje również w wersji blatu roboczego.

Nie bójmy się łączyć

Współczesne włoskie wzornictwo niesie ze sobą różnorodne kombinacje wzorów, kształtów i materiałów. Połączenie drewna, marmuru i metalu po prostu przynależy do tego śródziemnomorskiego stylu. I nie dotyczy to tylko barów i restauracji. Dekory te pięknie wyróżnią się w każdym wnętrzu, które zyska na swojej wyjątkowości.

Poznaj wszystkie 5 dekorów z zimowych inspiracji SM'art., które od teraz do końca zimy, tj. od 17.01 do 19.03.2024 kupisz w promocyjnych cenach.