Strong, stelaż z elektryczną regulacją wysokości | Wszystko do produkcji mebli
Ukryj asortyment Asortyment
Strong, stelaż z elektryczną regulacją wysokości

Strong, stelaż z elektryczną regulacją wysokości

Strong, stelaż z elektryczną regulacją wysokości
Pożegnaj się z obolałymi plecami! Dzięki nowym stelażom Strong z elektryczną regulacją wysokości, możesz łatwo zmieniać swoją pozycję przy biurku.

Dlaczego regulowana wysokość biurka jest ważna? Z biegiem czasu przyzwyczailiśmy się do siedzącej pracy, która pod wieloma względami nie jest dobra dla organizmu człowieka. Naukowcy z University of Pittsburgh porównali skutki zdrowotne pracy w pozycji siedzącej i stojącej. Badania wykazały, że używanie stołów do pracy w pozycji stojącej ma korzyści zdrowotne, takie jak zmniejszenie bólu pleców i obniżenie ciśnienia krwi.

Álló munkaállomás

Dzięki stelażom Strong z elektryczną regulacją wysokości możesz łatwo zmieniać pozycję siedzącą na stojącą i odwrotnie. Polecamy nasze wysokiej jakości, ergonomiczne stanowisko pracy zarówno do instalacji indywidualnych, jak i biurowych. Nie siedź cały dzień, stań i walcz o swoje zdrowie!

Strong elektromos állítható asztalláb vezérlő

Stelaż Strong jest łatwy w użyciu. Dzięki zastosowanemu mechanizmowi elektrycznemu, naciskając przyciski w górę i w dół, można szybko ustawić wygodną dla siebie wysokość. I to z dokładnością co do centymetra, wskazywaną przez cyfrowy wskaźnik wysokości. Maksymalny komfort zapewnia możliwość regulacji jasności wyświetlacza (dostępne 3 poziomy).

Co więcej, możesz zapisać w pamięci urządzenia nawet 4 swoje ulubione ustawienia wysokości, dzięki czemu możesz łatwo przełączać się między nimi w dowolnym momencie, wystarczy, że naciśniesz numer zapisanej opcji. Pamiętaj, zmiana pozycji podczas pracy zwiększa produktywność i zmniejsza ból krzyża.

Elektromos állítható asztal

Stelaż Strong w tej chwili jest dostępny w dwóch kolorach, czarnym lub białym matowym (wkrótce także w srebrnym) . Wytrzymuje, w zależności od wersji, obciążenie między 120 - 150 kg. Do stelaża polecamy blaty z płyty o grubości 15-25 mm, długości 1200 - 1800 mm i głębokości 600 - 800 mm.

Regulowana wysokość to 625 - 1280 mm.

Zainwestuj w swoje zdrowie i produktywność i wybieraj między stelażem prostym lub narożnikowym. Strong, stelaż z elektryczną regulacją wysokości z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta lub przedstawicielami handlowymi.