StrongBall S3 – prowadnica jeszcze doskonalsza | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
StrongBall S3 – prowadnica jeszcze doskonalsza

StrongBall S3 – prowadnica jeszcze doskonalsza

StrongBall S3 – prowadnica jeszcze doskonalsza
Marki Strong nie trzeba przedstawiać. Jednak warto zaznaczyć, że prowadnice kulkowe Strong zyskały nową nazwę i podział na linie produktowe. Prezentujemy prowadnice kulkowe - StrongBall. Wypróbuj nową StrongBall S3 w kolorze cynku lub czarnym z tłumieniem lub całkowicie unikalną prowadnicę kulkową zaprojektowaną do otwierania bez uchwytów, ale z tłumieniem podczas zamykania.

StrongBall S3 stanowi uzupełnienie naszej sprawdzonej od lat oferty prowadnic kulkowych, które obecnie nazywamy StrongBall S5 (prowadnice z tłumieniem i bez tłumienia, z funkcją push, z podparciem i o większej nośności).

Seria StrongBall S3 reprezentuje nową generację prowadnic kulowych, które wyróżniają się na rynku między innymi:

  • najwyższą jakością wykonania
  • zintegrowanym tłumieniem zapewniającym cichą i płynną pracę
  • szerokim zakresem wymiarów od 300 do 600 mm (push z tłumieniem już od 250 mm)
  • nowoczesną paletą kolorystyczną (dostępne są w kolorze cynkowym i czarnym)
  • atrakcyjną ceną

Nasze wielokrotne testy potwierdziły, że prowadnice kulkowe StrongBall S3 przewyższają konkurencję i spełniają  najbardziej rygorystyczne normy. Mają nie tylko amortyzowane zamykanie, ale także bezuchwytowe otwieranie z tłumieniem podczas zamykania. Wystarczy umieścić palec na środku frontu szuflady, a szuflada otworzy się po lekkim naciśnięciu. Dodatkowym atutem tej szuflady jest tłumienie, dzięki któremu ruch szuflady jest doskonały.

Seria StrongBall S3 oferuje każdemu stolarzowi wartość dodaną – produkt łączący funkcjonalność i design. Dwa produkty, dwa rodzaje ruchu, dwa warianty kolorystyczne – StrongBall S3 oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia idealnego mebla. Ponadto na pewno zainteresuje Cię cena, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.