StrongGlue – mocne połączenie | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
StrongGlue – mocne połączenie

StrongGlue – mocne połączenie

StrongGlue – mocne połączenie
Kiedy łączymy siły i doświadczenie najlepszych, sprawdzonych marek, istnieje duża szansa, że powstały produkt będzie posiadał wszystkie cechy, jakich od niego oczekujemy. Tę zasadę wykorzystała marka Strong. Linia StrongGlue powstała we współpracy z czołowymi producentami chemii budowlanej i chce być gwarancją mocnego połączenia.

StrongGlue to grupa klejów kontaktowych, akryli, silikonów i pianek montażowych. Znajdziesz w niej m.in.: wysokiej jakości klej kontaktowy Flat do klejenia laminatów, obrzeży meblowych lub powierzchniowego klejenia płyt (podwajanie). Edge, klej kontaktowy w formie spreju odpowiedni do klejenia obrzeży meblowych. Construct, specjalny klej kontaktowy o zwiększonej zawartości części stałych, który tworzy znacznie mocniejsze połączenie odporne na wyższe temperatury. 

Te i inne kleje, a także silikony czy akryle zakupicie u nas w cenach, które napewno zadowolą każdego. I nie trzeba już czekać na dostawę z magazynu centralnego. Jeśli potrzebujesz któregoś z produktów StrongGlue „na już“, to po prostu odwiedź naszą hurtownię w Katowicach. 

Połączyliśmy wiedzę i doświadczenie sprawdzonej marki Strong, wiodącego dystrybutora okuć i płyt meblowych Demos trade oraz wiodących producentów chemii budowlanej. Dzięki temu otrzymujesz produkty posiadające wszystkie oczekiwane właściwości.