Tam, gdzie śpię | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Tam, gdzie śpię

Tam, gdzie śpię

Tam, gdzie śpię
„Tam, gdzie śpię, regeneruję siły i nabieram energii, przygotowując się na kolejny dzień. Dlatego chcę, aby ta przestrzeń była jak najbardziej przyjemna, bezpieczna i cicha.” Jeśli myślisz podobnie, to proponujemy udać się do projektanta, który zaprojektuje Twoją sypialnię. Ale najpierw poznaj 2 produkty, dzięki którym urządzenie tego wnętrza będzie jeszcze łatwiejsze.

K-STRONG Planio zestaw do 3 skrzydeł z pełnym tłumieniem, antykolizyjny - 398930  

Projektant zdecydowanie powinien wybrać mnie! Jestem cichym, bezpiecznym i niezawodnym okuciem do szafy trzydrzwiowej. Pomagam ją otwierać i cicho zamykać. Nie pozwolę by szafa trzasnęła drzwiami i tym samym obudziła wszystkich w domu. Mogę udźwignąć skrzydła o wadze od 20 do 80 kilogramów. Kiedy je otwieram, powoli i cicho osiągają pozycję pełnego otwarcia, a potem w podobny sposób cicho i spokojnie je zamykam. Toż to poezja! Poradzę sobie również ze stosunkowo wąskimi, ale wysokimi skrzydłami. A co jest moją główną zaletą? Wszystkie moje części są ukryte i niewidoczne, nawet gdy szafa jest otwarta. To w pełni podkreśla piękno materiału użytego do budowy korpusu i drzwi. "Na przykład: …" 

 

DTDL SMart C005 Cricket CLUB 3050/2070 / 19,8 - 406532  

„Na przykład?” Tak, jasne, że rozumiem. Na przykład ja, DTDL z kolekcji SM’art w dekorze Cricket CLUB. Płyta wiórowa obustronnie laminowana o wymiarach 3050/2070 mm i grubości 19,8 mm. Swoim dekorem tak doskonale imituję miodowy nektar na orzechowym drewnie, że nawet patrząc z bliska nie uwierzysz, że to nie jest prawdziwe drewno. Moja powierzchnia jest przyjemna dla oka i dotyku, jak drobno szlifowane deski. Stolarz z pewnością doceni jakość materiału o gramaturze do 750 kg/m³, a także jakość samej laminacji, która jest naprawdę mocna i wytrzymała. Ze mną i z Planio poczujesz się naprawdę komfortowo w swojej sypialni. 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.