Tulip Nakana – uchwyty grudnia | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Tulip Nakana – uchwyty grudnia

Tulip Nakana – uchwyty grudnia

Tulip Nakana – uchwyty grudnia
Prostota, klasyczny kształt i przyjemne dla oka wykonanie. To cechy charakterystyczne naszego popularnego i wszechstronnego uchwytu Nakana. Tym razem oferujemy go w jeszcze lepszej cenie.

Wybór uchwytów jest bardzo ważny, ponieważ ich design może w zdumiewający sposób upiększyć wygląd mebli i całego wnętrza. Oprócz dobrego designu, uchwyt powinien być również wysokiej jakości, funkcjonalny i trwały.

Uchwyty Nakana to prosty i skuteczny sposób otwierania szaf, szuflad i szafek. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach o różnych stylach i zawsze wyglądają gustownie. W grudniu starsze modele Tulip Nakana kupisz w okazyjnej cenie wyprzedażowej.*

Stosując uchwyt Nakana w czarnym matowym wykończeniu na jasnym tle stworzysz kontrast, który sprawi, że Twoje wnętrze stanie się bardziej atrakcyjne i przytulne. Można go zestawić z białymi szafkami kuchennymi lub szafkami łazienkowymi w dekorze drewna, co doda nuty elegancji i wyjątkowości. Uchwyty w białym wykończeniu na jasnym lub neutralnym tle tworzą minimalistyczny wygląd i podkreślają piękno prostoty.

Uchwyt to szczegół, który ma znaczenie. Nasz uchwyt Tulip Nakana to wybór, którego nie pożałujesz.

* Wyprzedaż dotyczy starszych modeli Nakana. Dla odróżnienia nowsze modele mają w nazwie dodane słowo "nowy" i nie podlegają wyprzedaży.