Tulip – profile uchwytowe miesiąca października | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Tulip – profile uchwytowe miesiąca października

Tulip – profile uchwytowe miesiąca października

Tulip – profile uchwytowe miesiąca października
Na rynku dostępne są okucia do trzech sposobów otwierania frontów meblowych – otwieranie bezuchwytowe, uchwyty lub gałki oraz z profile uchwytowe. Te ostatnie są praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie chcą zakłócać spójności designu mebla, a jednocześnie nie chcą rezygnować z uchwytów. Profile uchwytowe, to minimalistyczne rozwiązanie, które nie ingeruje w przestrzeń, dzięki czemu jest bezpieczne dla użytkownika (minimalne ryzyko zaczepiania się np. o ubranie), a jednocześnie sprawia, że meble wyglądają harmonijnie.

W październiku przygotowaliśmy specjalne ceny na popularne profile uchwytowe Juvio i Paolo w kolorze czarnym matowym, białym matowym, anodowanego aluminium i imitacji stali nierdzewnej. Można je idealnie dopasować praktycznie do każdego dekoru płyty o grubości 18 mm. Wystarczy, że wyfrezujesz niezbędny otwór i osadzisz uchwyt.

Obydwa profile w naszej ofercie mamy w czterech kolorach i jedenastu długościach. W długościach od 297 do 1197 mm oferujemy gotowe do montażu profile z imitacji stali nierdzewnej i aluminium anodowanego. W wersji trzymetrowej (długość użytkowa 2900 mm) proponujemy wariant w nowoczesnym kolorze czarny mat lub matowy biały. Wszystkie wymienione wyżej produkty możesz teraz kupić w lepszej cenie.

W naszej ofercie obu typów profili uchwytowych można znaleźć także trzymetrową wersję w kolorze aluminium i imitacji stali nierdzewnej lub zupełnie nowe Paolo i Juvio do płyty o grubości 20 mm w standardowych cenach.

Profile uchwytowe różnią się nie tylko wyglądem, ale także sposobem chwytu – od góry/od dołu. Profil Paolo zapewnia bardzo wygodne otwieranie dzięki rowkowi przystosowanemu do otwierania palcami od dołu, dłonią w dół. Profil Juvio posiada głębszy rowek przeznaczony do chwytania palcami od góry, dłonią do góry.

Nadaj swojemu wnętrzu piękny i harmonijny wygląd dzięki efektownym profilom Paolo i Juvio w specjalnej cenie, z której możesz korzystać do 31.10.2023.