Tulip – Xin uchwyt miesiąca. Listopad. | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Tulip – Xin uchwyt miesiąca. Listopad.

Tulip – Xin uchwyt miesiąca. Listopad.

Tulip – Xin uchwyt miesiąca. Listopad.
Jesienią przyroda zachwyca odcieniami czerwieni, żółci i brązu. Korzystamy więc z okazji by zaprezentować Wam nowy naturalny produkt - drewniane uchwyty i wieszaki Tulip Xin wykonane z wysokiej jakości drewna orzechowego i dębowego od lokalnego, czeskiego producenta.

Czeska produkcja i ciepło domowego ogniska

Drewno jest przyjemne w dotyku i dodaje wnętrzom ciepła. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu przez czeskiego producenta, drewniane uchwyty Xin sprawiają przyjemność nie tylko miłośnikom natury, ale także wielbicielom nietypowych rozwiązań i nowoczesnego stylu. Oferujemy je w wersji lakierowanej oraz naturalnej, ale także z wkładką z materiału Fenix, która nadaje uchwytowi i całemu meblowi oryginalnego wyglądu.

Kolory i możliwość łączenia

Uchwyty Xin są minimalistyczne, eleganckie, różnorodne i świetnie prezentują się na monochromatycznych meblach. Dąb będzie efektownie prezentował się na frontach dowolnego koloru. Orzech świetnie komponuje się ze wszystkimi odcieniami szarości, zieleni czy bieli, która do dziś króluje we wnętrzach. Dla idealnego dopasowania do mebli proponujemy uchwyty Tulip Xin w połączeniu z białą, szarą lub czarną wkładką HPL Fenix.

Rodzaje uchwytów Xin

Tulip Xin wykonany z drewna orzechowego oferowany jest wyłącznie w wersji lakierowanej. Natomiast uchwyty dębowe proponujemy w wersji lakierowanej i naturalnej. Wszystkie rodzaje uchwytów jednolitych (bez wkładek Fenix) oferujemy ​​w trzech rozstawach. Od najmniejszych (32 mm), odpowiednich szczególnie do szuflad, poprzez długości od 192 mm aż po 996 mm, odpowiednie do modnego ostatnio zastosowania pionowego na przykład na drzwiach szaf.

Uchwyty z wkładką Fenix możesz u nas dostać w dwóch rozstawach 192 i 996 mm.

A może i uchwyt i pasujący wieszak?

W projektowaniu wnętrz każdy szczegół ma duże znaczenie. Szukasz elementu, który połączy Twoje wnętrza? Postaw na pasujace do siebie uchwyty i wieszaki Xin.

W naszym nowym katalogu Tulip znajdziesz wszystkie nowości, a także sprawdzone od lat produkty Tulip – uchwyty, gałki i wieszaki.