Wszystko w jednym i przełącznik bez kabla | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Wszystko w jednym i przełącznik bez kabla

Wszystko w jednym i przełącznik bez kabla

Wszystko w jednym i przełącznik bez kabla
1, 2 i 3-przyciskowy przełącznik i jednostka sterująca - to nic, co na pierwszy rzut oka mogłoby wzbudzić zainteresowanie. Dlaczego chcemy o tym napisać? Ponieważ oba produkty z serii StrongLumio zasługują na uwagę. Powiemy Ci dlaczego.

All-in-one (Wszystko-w-jednym) to nazwa transformatora (50 lub 100 W) i jednostki sterującej, do których można podłaczyć: 

  •  aplikację TUYA (sterowanie za pomocą smartfonu),  
  •  przełączniki,  
  •  piloty zdalnego sterowania,  
  •  wszelkiego rodzaju taśmy LED i profile. 

Kupując jeden produkt zyskujesz dostęp do wielu ustawień i opcji sterowania oświetleniem wnętrz i mebli. Dzięki unikalnemu produktowi All-in-one możesz zabłysnąć przed swoim klientem. 

 

Przełącznik bez kabla?  

Czego potrzebuje zwykły przełącznik do sterowania oświetleniem? Kabli! kabli z przewodem elektrycznym, kabli prowadzących do punktu świetlnego oraz puszki zamontowanej w ścianie.   

Czego potrzebuje nasz przełącznik StrongLumio? Jedynie miejsca, w którym można go umieścić, to wszystko. To przełącznik, który nie potrzebuje kabli ani baterii.  

Nie ma znaczenia, czy znajduje się na ścianie, na stole, czy został ukryty w szafce. Nie potrzebuje zasilania elektrycznego, może wytwarzać własne. Nie musi łączyć się z oświetleniem za pomocą żadnego kabla, dociera do niego za pomocą sygnału RF. Za pomocą jednego przełącznika możesz kontrolować do 3 niezależnych obwodów świetlnych (lub ich kombinacji) na poszczególnych przyciskach. Potrafi sekwencyjnie ściemniać oświetlenie, a do tego jest elegancki i dzięki bogatej kolorystyce osłon będzie pasował do każdego wnętrza. 

Łącząc oba produkty StrongLumio sprawisz radość każdemu użytkownikowi.