Ukryj asortyment Asortyment
Żegnaj bałaganie w szufladach!

Żegnaj bałaganie w szufladach!

Żegnaj bałaganie w szufladach!
SpaceFlexx – pierwszy organizer do szuflad, który elastycznie dopasowuje się do kształtu pudełek

Nowoczesne kuchnie to nie tylko designi, modne materiały wykończeniowe i ergonomiczne rozmieszczenie stref, ale także dobrze przemyślana przestrzeń wewnątrz mebli. O tym jak ważne jest wygodne rozmieszczenie przechowywanych przedmiotów zazwyczaj dowiadujesz się dopiero w trakcie użytkowania. Praca w kuchni może być świetną zabawą, gdy masz wszystko pod ręką.

Już na etapie projektu możesz zaplanować podział szuflad zgodnie z tym, co chcesz w nich przechowywać. To przypadek idealny 😊 Częściej jednak w już gotowej szufladzie starannie układasz różne pojemniki i pudełka tak, aby zmieścić jak najwięcej. Ale porządek w szufladzie kończy się po pierwszym poszukiwaniu odpowiedniego pudełka. A kiedy już je znajdziesz, to gdzie jest pasujące wieczko?

Pożegnaj się z bałaganem! SpaceFlexx elastycznie dopasowuje się do przechowywanych przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach. Czy w swojej szufladzie masz więcej małych czy bardziej pojemnych słoików? Możesz przechowywać złożone pudełka lub osobno wieczka i pojemniki… Dla SpaceFlexx nie stanowi to żadnego problemu!

Opis produktu

SpaceFlexx to rama zewnętrzna z pięcioma elastycznymi przegródkami. Są subtelne i dyskretne. Dzięki nim możesz natychmiast znaleźć wszystko, czego potrzebujesz a po użyciu szybko odłożyć na właściwe miejsce. Specjalny trwały, zaawansowany technologicznie materiał nesttex®, z którego wykonane są przegródki, jest nieszkodliwy dla zdrowia. A przegródki w razie potrzeby można wyprać w pralce. To również ogromna zaleta.

Procedura montażu

Montaż zestawu jest bardzo prosty, a jego zainstalowanie w szufladzie jeszcze łatwiejsze. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi ani pomocy montażowych. Po prostu złóż go, włóż do szuflady i to wszystko. SpaceFlexx mieści się w szufladzie o szerokości co najmniej 60 cm i głębokości 47,2 cm. Wysokość 13 cm wystarcza, aby utrzymać zawartość na miejscu i by nic nie wypadało z szuflady.

Stwórz kuchnię, w której praca jest przyjemnością. Przyda się do tego system SpaceFlexx.

Chcę wiedzieć więcej!

Chcę zobaczyć, jak łatwa jest instalacja!