Zlewozmywak granitowy: odporny i trwały | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Zlewozmywak granitowy: odporny i trwały

Zlewozmywak granitowy: odporny i trwały

Zlewozmywak granitowy: odporny i trwały
Nowy katalog okucia 2024 uzupełniliśmy o wiele nowości. Jedne wyjątkowo odporne, a drugie bardzo trwałe. Zlewozmywaki granitowe StrongSinks S3, to połączenie obu tych cech. Są odporne i trwałe. Po prostu niezniszczalne.

W rozdziale 15 naszego katalogu okucia, na stronach 15.9-15.12, znajdziesz osiem modeli zlewozmywaków granitowych. Sześć z ociekaczem, w tym 2 z dodatkową małą komorą i 2 bez ociekacza. Wszystkie osiem modeli zlewozmywaków oferujemy w 4 kolorach, czyli czarnym, szarym, brązowym (beżowym) i białym. Wszystkie wyposażone są w oszczędzający miejsce syfon. Zlewozmywaki bez ociekacza można zamontować w blacie zrówno od góry, jak i od spodu.

Dlaczego zlewozmywaki granitowe? Jesteśmy pewni, że dobrze o tym wiesz. Są o wiele bardziej - niż te ze stali nierdzewnej - odporne na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, wgniecenia) i łatwiej można je dopasować kolorystycznie do pozostałych elementów kuchni.

A dlaczego zlewozmywaki granitowe StrongSinks S3? Ponieważ łączą wysoką jakość z przystępną ceną. Najlepiej będzie, jeśli osobiście zweryfikujesz to, co mówimy.

Zaloguj się do portalu Demos24Plus i zobacz jakie ceny na zlewozmywaki granitowe StrongSinks S3 przygotowaliśmy dla Ciebie!

Chcesz umieścić na ekspozycji zlewozmywak StrongSinks? Zapytaj przedstawiciela handlowego ze swojego regionu o SPECJALNY RABAT EKSPOZYCYJNY!