Zlewozmywaki i baterie, które idealnie pasują do Twojej kuchni | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Zlewozmywaki i baterie, które idealnie pasują do Twojej kuchni

Zlewozmywaki i baterie, które idealnie pasują do Twojej kuchni

Zlewozmywaki i baterie, które idealnie pasują do Twojej kuchni
Nie tylko zlewozmywaki do montażu dolnego i górnego, ale także do montażu na równi z blatem, znajdziesz w ofercie produktów StrongSinks marki Strong. Baterie kuchenne z ponadstandardową pięcio- lub dziesięcioletnią gwarancją pasują do każdej kuchni.

StrongSinks zadowolą zarówno miłośników nowoczesnego granitu, jak i zwolenników klasycznych zlewozmywaków ze stali nierdzewnej. Baterie zlewowe w czarnym macie i błyszczącym chromie spełnią oczekiwania mainstreamu. Osobny rozdział to akcesoria StrongSinks z wkładkami ociekowymi, rollmatami i innymi gadżetami. 

Unikalne cechy – to właśnie StrongSinks 

Przy zlewozmywakach ze stali nierdzewnej (np. 482139) nie musisz od razu decydować o sposobie montażu zlewu - w zestawie znajdują się elementy mocujące do każdego rodzaju montażu. 

Do wybranych zlewozmywaków granitowych i ze stali nierdzewnej dodaliśmy specjalny oszczędzający miejsce syfon, umożliwiający wygodne opróżnianie zlewu z tzw. strefy suchej. Nie trzeba go używać, w opakowaniu znajduje się również zaślepka na ten otwór.  

Na nasze produkty udzielamy gwarancji dłuższej niż konkurencja - większość baterii kuchennych posiada ponadstandardową gwarancję, 5 lub 10 lat.  

Granit czy stal nierdzewna – oto jest pytanie  

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Obydwa materiały mają swoje zalety, dlatego wybór należy wyłącznie do użytkownika. Granit jest bardziej odporny mechanicznie i chemicznie, stal nierdzewna wyróżnia się właściwościami higienicznymi i łatwością konserwacji. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz oba materiały, wybór pozostawiamy Tobie.  

Zlewozmywaki granitowe StrongSinks wykonane są z kamienia naturalnego i naturalnej żywicy akrylowej, dzięki czemu są odporne na zarysowania i plamy bardziej niż inne produkty z żywicy poliestrowej. 

A co z montażem? 

StrongSinks oferuje klasyczny montaż od góry lub nowoczesny montaż na równi z blatem oraz montaż od dołu. Dwa ostatnie warianty zapewnią nowoczesną, a przy tym higieniczną kuchnię nawet po latach. Niewątpliwą ich zaletą jest błyskawiczne sprzątanie, gdy za jednym pociągnięciem szmatki zetrzesz wszystkie okruchy lub wodę z baltu prosto do zlewu.  

Montaż dolny zlewozmywaka możliwy jest tylko w niektórych materiałach (kamień, drewno, płyty kompaktowe), montaż zlicowany jest możliwy także w laminacie. 

Woda jako źródło inspiracji  

W przypadku nazw produktów z nowej gamy StrongSinks inspirację znaleźliśmy w wodzie, jednym z najcenniejszych zasobów naturalnych. Postanowiliśmy oddać jej hołd, nadając produktom linii StrongSinks nazwy rzek przepływających przez kraje, w których Demos prowadzi działalność.    

 

Pobierz broszurę StrongSinks online >>>

Broszura w wersji drukowanej już wkrótce będzie dostępna u przedstawicieli handlowych Demos.