Nowa odsłona marki Tulip | Wszystko do produkcji mebli
Ukryj asortyment Asortyment
Nowa odsłona marki Tulip

Nowa odsłona marki Tulip

Nowa odsłona marki Tulip
Marka TULIP już od 2003 roku oferuje inspirujące rozwiązania w zakresie uchwytów meblowych oraz wieszaków, pomagając w ten sposób kreować piękne wnętrza.

Świat pędzi do przodu, a wraz z nim marka TULIP. Wprowadziliśmy duże zmiany. Nowe logo, nowy katalog i nowa strona internetowa! Piękne nowe zdjęcia uchwytów zastosowanych bezpośrednio w realizacjach frontów i szuflad. Wszystko dostosowane do wygodnego i przejrzystego wyboru uchwytów do kuchni, przedpokoju, sypialni lub pokoju dziecięcego. Nie zapomnieliśmy również o eleganckich wieszakach na ubrania lub ręczniki oraz gałkach.

Każdy może wybierać z asortymentu TULIP, ponieważ oferujemy ponad 2000 wariantów uchwytów w różnych wzorach. Na stronę internetową i katalog wybraliśmy 130 najmodniejszych modeli i podzieliliśmy je na 6 kolekcji: uchwyty metalowe, drewniane, rustykalne i porcelanowe, wpuszczane, dziecięce i plastikowe oraz wieszaki. Świat uchwytów TULIP jest naprawdę szeroki.

 

Zrealizuj marzenia o doskonałym wykończeniu mebli i odwiedź jeden z naszych sklepów lub pobierz katalog ze strony internetowej www.tulip-uchwyty.pl. Zarejestrowani klienci mogą od razu zamawiać przez portal Demos24Plus.  

TULIP – Jakość w dotyku