O czym marzy każdy kręgosłup? | Wszystko do produkcji mebli
Szanowni klienci, zamówienia towarów są możliwe tylko dla zarejestrowanych (firmowych) klientów. Dziękuję za wyrozumiałość.
Ukryj asortyment Asortyment
Kontakty
O czym marzy każdy kręgosłup?

O czym marzy każdy kręgosłup?

O czym marzy każdy kręgosłup?
Każdy ma inny wzrost, wagę, postawę... I tak automatycznie pojawia się pytanie, co i jak ustawić, aby ludzie nie garbili się przy komputerach. Rynek oferuje prostą odpowiedź: hitem są dziś elektrycznie regulowane stelaże stołów.

Jeśli posadzisz dwumetrowego mężczyznę przy stole, przy którym poczuje się skurczony i nienaturalny, prawdopodobnie będzie to dla niego dalekie od ideału i przede wszystkim ucierpi jego kręgosłup. W tym przypadku nieocenioną pomocą i korzyścią będą stelaże stołów z regulacją wysokości.

Wysokość dostosowujesz manualnie lub automatycznie

Na wstępie należy zaznaczyć, że dostępne są dwie podstawowe opcje. Do wyboru masz stelaże sterowane elektrycznie z płynną zmianą wysokości lub regulowane ręcznie za pomocą blokady śrubowej. Polecamy pierwszą opcję, czyli stelaże zasilane elektrycznie, szczególnie w biurach. Doceniają to zwłaszcza osoby spędzające długie godziny pracy przed komputerem.

Niewłaściwy styl siedzenia może odcisnąć swoje piętno: bóle stawów, bóle głowy, niestrawność, zmęczenie ... Jeśli jednak stworzysz odpowiednie warunki do pracy, możesz uniknąć tych dolegliwości. Naprawdę niewiele wystarczy by poczuć się lepiej.

Stoły z elektryczną regulacją wysokości to obecnie najwyższy poziom rozwoju, który rozpoczął się lata temu od ergonomicznych krzeseł.

Kolejną opcją są ręcznie regulowane stelaże do stołów. W tym przypadku jest to jednak konfiguracja długoterminowa. Stoły regulowane elektrycznie dają Ci możliwość dostosowania się do Twoich wymagań, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Stół, który rośnie wraz z dziećmi

Nie musimy skupiać się tylko na pracy. Stelaże regulowane można zastosować także np. w pokoju dziecięcym. W takim przypadku sięgnij po modele z blokadą śrubową. Jak sugeruje opis, można łatwo zabezpieczyć wybrane położenie blatu stołu za pomocą śruby. Taki system stanowi wielką zaletę w okresie wzrostu i dojrzewania dzieci. Oszczędza to rodzicom dużo pieniędzy, które w innym przypadku wydawaliby na coraz to nowe biurka. Wadą tego systemu jest brak możliwości płynnego podnoszenia, ale potrafi zapewnić wystarczający komfort dziecku o każdym wzroście. A jeśli dziecko jest młodą damą, której zależy nie tylko na funkcjonalności, ale również na wyglądzie mebli w swoim pokoju, to wiedz, że wmamy największy wybór modeli z ręczną regulacją.

Prostota i elegancja w jednym

Stelaże obu typów można znaleźć np. wśród produktów marki Mila Design. Jej linię produktów Linear najlepiej opisują dwa słowa: prostota i elegancja. W skład kolekcji Linear wchodzą stalowe stelaże do szafek z ręczną lub elektryczną regulacją wysokości, stelaże do stołów oraz obrotowe stelaże do ​​krzeseł. Oczywiście wszystko w dużym wyborze kolorów i wzorów. Od Ciebie zależy, czy będziesz używać stelaża z regulacją wysokości w biurze, czy w domu. W każdym razie jedno jest jasne: pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze. A w wielu przypadkach zaoszczędzi komplikacji zdrowotnych spowodowanych siedzeniem przy stole o niewłaściwej wysokości.