Trzy inteligentne rozwiązania od projektantki | Wszystko do produkcji mebli
Szanowni klienci, zamówienia towarów są możliwe tylko dla zarejestrowanych (firmowych) klientów. Dziękuję za wyrozumiałość.
Ukryj asortyment Asortyment
Kontakty
Trzy inteligentne rozwiązania od projektantki

Trzy inteligentne rozwiązania od projektantki

Trzy inteligentne rozwiązania od projektantki
Nigdy nawet nie przypuszczałeś, że można tak zaczarować małą przestrzeń. Zainspiruj się, jak z małego zrobić naprawdę duże!

1. Łazienka z praktycznymi schowkami

Długa i wąska łazienka została optycznie podzielona. Pozwoliło to stworzyć dwie części: jedną z prysznicem i toaletą oraz drugą z umywalką i wanną. Ścianka oddzielająca te dwie przestrzenie została wykorzystana przez projektantkę jako miejsce do przechowywania. „Wstawiliśmy klasyczną szafkę kuchenną z wysuwanym systemem koszy między dwoma blokami Hebel. Po zamontowaniu frontu szafki i wyłożeniu kafelkami ścianek powstało „tajne” miejsce do przechowywania ”- mówi projektantka wnętrz Jasna Opavská.

2. Szafka, która wygląda inaczej z każdej strony

Drugim funkcjonalnym i estetycznym rozwiązaniem jest dzieląca mały salon i kuchnię szafka. Dobrze jeśli poszczególne strefy, takie jak kuchnia i salon, są optycznie oddzielone, aby przynajmniej częściowo było jasne, że tu się gotuje a tam odpoczywa. Projektantka wnętrz potraktowała spełnienie tego warunku na małej przestrzeni jako wyzwanie. Rozwiązała je za pomocą praktycznej dwustronnej szafki. „W kuchni znajduje się stół o wysokości 90 cm, a po drugiej stronie umieszczono telewizor. Po bokach są półki i regał na książki. Jedna szafka, która wygląda inaczej pod każdym kątem, jest praktyczna i piękna w każdej przestrzeni jednocześnie.”

3. Sypialnia z nietypowym stolikiem nocnym

Ostatnim sprytnym rozwiązaniem, znowu na małej przestrzeni, jest sypialnia młodej pary. Ma tylko 11 metrów kwadratowych. Centralnym elementem każdej sypialni jest łóżko. „Zdecydowaliśmy się na wyróżniający się zagłówek, który zastąpi stoliki nocne, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce obok łóżka. Musieliśmy patrzeć w przyszłość, gdy nowy członek dołączył do rodziny - wyjaśnia. Łóżko bez stolików nocnych przyszli rodzice mogą odsunąć na bok i stworzyć miejsce na łóżeczko dziecięce. Zagłówek to także mini komoda na wszystkie rzeczy, które mają swoje miejsce w sypialni - książki, kosmetyki, okulary i tym podobne. Przedmioty ozdobne i te często używane mogą znajdować się na otwartych półkach, a inne ładnie ukryją dębowe fornirowane drzwi.”