Drzwi do wspomnień | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Drzwi do wspomnień

Drzwi do wspomnień

Drzwi do wspomnień
Pamiątki z dzieciństwa, wspomnienia pierwszych wakacji, meble dziadków, ulubione krzesło i lampa taty, zapach domu. Wszystkie piękne przeżycia przechowujemy za drzwiami do wspomnień. Takie drzwi nie mogą być zwyczajne.

Drzwi wewnętrzne w stylu vintage  

Lubimy otaczać się rzeczami, z którymi łączą się wspomnienia. Wspomnienia chwil, kiedy było nam przyjemnie, ludzi, którzy byli nam bliscy. Powstaje wtedy wyjątkowy zbiór przedmiotów. Styl vintage świetnie się z nim łączy i podkreśla piękno takich skarbów. Aby poczuć tę atmosferę możemy także wspomóc się współczesnymi produktami.  

Jednym z nich jest zestaw okuć Barnio do przesuwnych drzwi wewnętrznych w stylu rustykalnym. Swoim wyglądem przypomina wózek do drzwi stodoły. Wszystkie elementy okucia są dobrze widoczne, z wyjątkiem tłumienia, które jest ukryte za torem górnym. To wyróżnia Barnio na tle konkurencji, która nie oferuje wersji z tłumieniem. Tor górny o grubości 6 mm może mieć długość 2 lub 3 metry i jest wstępnie nawiercony w celu łatwego mocowania do ściany (otwory powtarzają się w odstępach co 450 mm).  

Do większości wnętrz pasują okucia w matowym czarnym kolorze. Jeśli chcesz zastosować to okucie do dwóch skrzydeł drzwiowych, pamiętaj by mieć po bokach wystarczająco dużo miejsca na ich otwarcie (drzwi poruszają się na jednym torze). Wózki o udźwigu do 80 kg dla drzwi o grubości 30-45 mm można dobrać w wersjach Simple, Square i Big (wkręty do desek o grubości 40-50 mm można dokupić osobno). 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.