Ukryj asortyment Asortyment
Mebel jako stacja ładująca?

Mebel jako stacja ładująca?

Telefon komórkowy stał się dziś nieodłącznym towarzyszem człowieka. Bycie online jest tak samo ważne dla menedżerów, jak i młodzieży szkolnej.

Prowadzący restauracje, kawiarnie i centra handlowe udostępniają gościom gniazda elektryczne i wypożyczają kabelki do ładowania. Zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie klientom miejsca na doładowanie telefonów.

Obecnie nie ma już potrzeby prowadzenia kabli przez pomieszczenie, ponieważ gniazda  elektryczne mogą być instalowane bezpośrednio w meblach, nawet tych tapicerowanych. Można je w pełni zintegrować ze sprzętami i niemal wtopić w nie, można również je wyeksponować przez co ciekawie uzupełnić design mebli.

 

Minimalistyczna ładowarka USB VersaPick

Dzięki jej niewielkim rozmiarom małą ładowarkę VersaPick można umieścić niemal wszędzie - na krawędzi mebli, pod stołem lub na wyspie kuchennej. Wystarczy podłączyć kabel USB.

Versapick mobil töltő

 

Ładowarka bezprzewodowa Qi1001

Dzięki ładowarce indukcyjnej Qi1001 nigdy już nie zaplączesz się w kable. Ładowarka jest całkowicie schowana w meblach. Jeśli Twój telefon obsługuje ładowanie indukcyjne Qi, po prostu umieść go na podkładce i już się ładuje.

Produkt posiada certyfikat rejestracji QI-ID 2409

Produkt przeszedł testy określone w specyfikacji zasilania bezprzewodowego Qi i działa poprawnie, gdy jest używany w połączeniu z innymi produktami licencjonowanymi do używania logo Qi.