Solidny stół na stelażu Strong | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Solidny stół na stelażu Strong

Solidny stół na stelażu Strong

Solidny stół na stelażu Strong
Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, które z pewnością przyniosą Państwu korzyści. Tym razem przedstawiamy stelaże stołowe Strong. W tej Inspiracji połączyliśmy je z masywnym dębowym blatem i stworzyliśmy solidny stół, który przyciąga wszystkie spojrzenia.

Stelaże Strong, które właśnie włączyliśmy do naszej oferty, mają kilka zalet. 

  • nowoczesny prosty design - kwadratowy/prostokątny otwarty lub kwadratowy/prostokątny zamknięty,
  • wysoką jakość wykończenia w 3 kolorach (biały, czarny i srebrny),
  • łatwy montaż i równie łatwe zamawianie w świetnej cenie.

W opakowaniu zawsze znajduje się komplet materiałów do montażu, w tym wkręty do mocowania blatu i 8 śrub metrycznych do mocowania profilu łączącego. Wszystkie modele i warianty mamy na stanie magazynowym, dzięki czemu możemy je wysłać od razu po złożeniu zamówienia. Pamiętaj o tym, gdy będziesz projektować biurko lub stół dla klienta. 

 

Mamy już stelaż do naszego stołu, zatem czas na blat. Możemy wybrać jakiś tani materiał i po prostu zrobić stół. Ale dlaczego nie pójść o krok dalej? W końcu chcemy stołu, który przetrwa wiele i będzie wyglądał świetnie nawet po latach. Takie wymagania spełni tylko wyjątkowo solidny materiał. Na przykład masywny blat dębowy SPAR DUB A/B. Dostępny jest w formacie 4000 x 610 mm i grubości 40 mm. Stół wykonany z takich materiałów będzie ozdobą wnętrza na długie lata.  

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.