StrongClean E57 – skuteczny środek czyszczący | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
StrongClean E57 – skuteczny środek czyszczący

StrongClean E57 – skuteczny środek czyszczący

StrongClean E57 – skuteczny środek czyszczący
Szukasz produktu, który skutecznie i szybko usunie problematyczne zabrudzenia z wrażliwych powierzchni? Produktu, który zapewni doskonały wygląd zarówno mebli w wysokim połysku, jak i głębokim macie?

Przygotowaliśmy dla Ciebie gamę szybkoschnących środków czyszczących StrongClean, które są przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim wysoce skuteczne, dzięki czemu nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia nie stanowią problemu. StrongClean E57 na pewno sobie z nimi poradzi.

WSZECHSTRONNOŚĆ W UŻYCIU

Ten alkaliczny środek czyszczący nadaje się do usuwania pozostałości naklejek i czyszczenia powierzchni mebli przed pakowaniem, aby zapewnić czysty wygląd końcowy.

To także uniwersalny pomocnik domowy, który pomoże Ci uporać się z plamami i resztkami tłuszczu na kuchennym blacie, czy odciskami palców na sprzęcie do zabudowy. Stosowanie StrongClean E57 jest bardzo proste i skuteczne.

Aplikacja:

  • jest gotowy do natychmiastowego użycia,
  • zalecamy spryskać czyszczoną powierzchnię cienką warstwą środka i poczekać ok. 10 sekund, niech E57 zadziała,
  • jeśli powierzchnia jest mocno zabrudzona bardziej opornymi zabrudzeniami, zalecamy najpierw zastosować StrongClean E13, przetrzeć go do czysta, a następnie aplikować E57.

WSKAZÓWKA: Aby uzyskać idealny efekt końcowy, zalecamy użycie ściereczek z mikrofibry.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Nawet w niskiej temperaturze jest w stanie usunąć bez pozostawiania śladów następujące zanieczyszczenia:

  • zanieczyszczenia organiczne,
  • smugi i odciski dłoni,
  • tłuste zabrudzenia,
  • pozostałości naklejek,
  • zanieczyszczenia z okapów  kuchennych, płyt grzewczych  i innych szklanych powierzchni.

Dzięki bardzo dobrej kompatybilności materiałowej może być stosowany z szeroką gamą produktów. Jest kompatybilny z laminowanymi DTD, MDF, termoplastycznymi obrzeżami, płytkami, drewnem, gumą, aluminium, powierzchniami lakierowanymi, stalą nierdzewną lub powierzchniami ocynkowanymi.

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

StrongClean E57 wykonany jest na bazie naturalnej, nie zawiera żadnych szkodliwych składników, dzięki czemu nie szkodzi użytkownikowi ani jego otoczeniu. Podczas użytkowania nie jest wymagana żadna specjalna ochrona i nie trzeba go specjalnie przechowywać.

Niech Twoje produkty zabłysną!