AvanTech YOU: Poznajmy się | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
AvanTech YOU: Poznajmy się

AvanTech YOU: Poznajmy się

AvanTech YOU: Poznajmy się
Kiedy szukasz szuflad o cienkich i prostych bokach, to na rynku z pewnością masz z czego wybierać. Mimo to chcemy przedstawić rozwiązanie AvanTech YOU firmy Hettich. Co sprawia, że ta szuflada jest wyjątkowa? I dlaczego warto dowiedzieć się o niej więcej? Krok po kroku przedstawimy wszystkie zalety, które docenisz zarówno jako producent, jak i użytkownik mebli.

Najpierw odrobina historii. W 2015 roku firma Hettich rozpoczyna opracowywanie nowego typu okucia do szuflad. Chce wprowadzić na rynek prawdziwie rewolucyjny produkt, dlatego przywiązuje maksymalną wagę do każdego szczegółu. Monitoruje, co sprawdza się w innych produktach, a co jest ich słabą stroną. Swoje doświadczenie porównuje z doświadczeniami producentów mebli. Po pięciu latach intensywnej pracy produkt jest gotowy i otrzymuję nazwę AvanTech YOU

Jest to szuflada o cienkich i płaskich ściankach bocznych, które można łączyć z dwoma rodzajami prowadnic. Właściwie to nie tylko okucie meblowe. AvanTech YOU to kompleksowa koncepcja stworzona, aby umożliwić szybszą produkcję i montaż mebli, dokładniejsze ustawienie, bezpieczną pracę, a co najważniejsze szeroką gamę wariantów produktu dla końcowego użytkownika. 

Z całą finezją systemu AvanTech YOU zapoznamy Cię bardziej szczegółowo w serii artykułów, które opublikujemy w najbliższych tygodniach. Ale możemy już krótko podsumować zalety tej szuflady: 

  • szybkie przygotowanie wykrojów (dno i tył tej samej szerokości), 
  • montaż za pomocą 2 wkrętów, 
  • bezpieczne wypinanie frontu, 
  • bezkonkurencyjny wybór wariantów i dostosowanie do wymagań klienta. 

AvanTech YOU bez wątpienia zasługuje na swoje miejsce na rynku i odważymy się powiedzieć, że niektórymi funkcjami znacznie przewyższa konkurencję. Liczymy na to, że będziesz chciał dowiedzieć się więcej o tej szufladzie, ale przede wszystkim, że zechcesz ją osobiście wypróbować. Naprawdę warto! 

 Więcej już wkrótce. 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.