Czas na dużą rolę | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Czas na dużą rolę

Czas na dużą rolę

Czas na dużą rolę
Zdarzają się momenty, kiedy standardowo dostępne szerokości obrzeży 23, 28 a nawet 43 mm nie wystarczą. Specjalne konstrukcje, często cięte pod kątem... Na takie chwile czekają właśnie wyjątkowe, szerokie obrzeża Egger i modułowa frezarka do krawędzi Festool.

Jumbo obrzeża Egger 

Długo nie trzeba tłumaczyć, Jumbo obrzeża Egger stworzono, abyś mógł spokojnie pracować i radzić sobie z jeszcze bardziej skomplikowanymi konstrukcjami. Pamiętaj, w Demos możesz zamówić obrzeża w długości już od 1 metra. 

Obrzeża Jumbo, to klasyczne obrzeża ABS o grubości 0,8 (1) i 2 mm, ale ich szerokość 104 mm jest wyjątkowa. Dzięki temu ich zastosowanie jest znacznie szersze niż przy klasycznych wymiarach. Pokrywają bardziej masywne konstrukcje, skosy, łukowe przejścia lub krawędzie zespolonych ze sobą płyt. 

 

FESTOOL 574453 Modułowa frezarka do krawędzi MFK 700 EQ / B-Plus - 421285 

Kiedy mówimy o idealnych krawędziach w bardziej złożonych konstrukcjach warto wspomnieć o modułowej frezarce do krawędzi Festool MFK serii 700. 

Co ją wyróżnia? 

  • Dobra widoczność obrabianego przedmiotu - odsysanie bezpośrednio ze stołu 

  • Idealne efekty pracy z dokładną regulacją 

  • Bezpieczne prowadzenie dzięki dużemu stołowi podporowemu 

  • Wyjątkowy hamulec z łożyskiem kulkowym zapewnia gładki, idealny efekt 

  • Możliwość frezowania wyrównującego skosów 0-45° (w zależności od frezu) 

 

Do frezarki można dokupić cała gamę akcesoriów i być przygotowanym na różne wyzwania w produkcji mebli. 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.