DEMOStration 2023 - Dzień Produktowy Demos | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
DEMOStration 2023 - Dzień Produktowy Demos

DEMOStration 2023 - Dzień Produktowy Demos

DEMOStration 2023 - Dzień Produktowy Demos
6 października 2023 zapraszamy serdecznie na Dzień Produktowy Demos w Katowicach. Tym razem w jeszcze bardziej technicznej odsłonie. Stąd DEMOStration. A do tego, pyszna kawa, grill i koło szczęścia. To, i wiele więcej czeka na Ciebie w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dniu produktowym w Demos Katowice, który zaplanowany jest na 6 października 2023, pod hasłem DEMOStration.

UWAGA! Prosimy o wcześniejszą rejestrację u swoich przedstawicieli handlowych lub w wydarzeniu na Facebooku.

Poza prezentacją marek własnych Strong i Tulip, chcemy przedstawić odwiedzającym także produkty naszych partnetów: Hettich, Egger, Sevroll, Italiana Ferramenta, Bachmann, Spax, Cordia, Aquafront i wiele więcej.

 

Chcemy by wydarzenie miało charakter stricte techniczny.

By każdy z uczestników mógł dotknąć interesującego go produktu, rozłożyć na części pierwsze (jeśli to możliwe 😉), po czym samodzielnie zmontować. Stąd właśnie Demo(s)tration.

Oczywiście nie zabraknie pysznej kawy, cateringu i miłej atmosfery, czyli tego wszystkiego, z czego słyną już wydarzenia organizowane w Demos Katowice.

A to jeszcze nie jest wszystko!

Każdy zakup dokonany 6 października w showroomie Demos w Katowicach upoważnia do zakręcenia kołem szczęścia. Możesz w ten sposób zgarnąć dodatkowy rabat 2, 3 a nawet 5 procent do swojej ceny partnerskiej.

 

Zapraszamy do Katowic.

Zespół Demos trade