Nogi stołowe potrafią zaskoczyć | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Nogi stołowe potrafią zaskoczyć

Nogi stołowe potrafią zaskoczyć

Nogi stołowe potrafią zaskoczyć
Centralne nogi stołowe potrafią zaskoczyć nie tylko użytecznością ale i wspaniałym designem. Niezależnie od tego, czy jest to regulowana noga stołowa, stelaż elektryczny czy też żeliwna podstawa do stolika, w zakresie nóg stołowych w naszej ofercie znajdziecie wszystko.

W długie jesienne popołudnia i wieczory chętnie wybieramy nasze ulubione restauracje i bary. Kto nie lubi miło spędzić czasu z rodziną lub przyjaciółmi albo po prostu napić się piwa po pracy. Jednak o wyborze miejsca do odpoczynku decyduje nie tylko jakość obsługi, ważne jest również to, jak wygląda dane miejsce, jak jest umeblowane, czy można wygodnie usiąść i porozmawiać albo zjeść posiłek. Poniżej przedstawiamy atrakcyjne modele nóg stołowych, które stanowią ważną podstawę 😊 

Jeśli potrzebujesz czegoś prostego, jedną z opcji jest korzystna cenowo podstawa stołowa BM 010, dostępna w naszym magazynie w wysokości 720 mm w kolorze czarnym, szarym i chromowanym (inne kolory i wysokości na zamówienie). Noga stołu waży 36 kg, dzięki czemu zapewnia doskonałą stabilność. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz szklanego blatu, możesz użyć specjalnego adaptera (kod adaptera: 160042). 

BM 010 központi asztalláb

85373 | Podstawa BM 010/800x420 wysokość 720 mm, czarna

Czasami jednak poza wygodą liczy się także design i dobry projekt. Wówczas polecamy produkty polskiej firmy Mila Design, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji stelaży do nowoczesnych mebli wykorzystywanych w biurach oraz gabinetach, w tym podstaw i postumentów do stolików wyprodukowanych z wysokiej jakości profili stalowych w kształcie kwadratu, prostokąta, trójkąta i elipsy. Stelaże mają możliwość mechanicznej lub elektrycznej regulacji wysokości. Prosta, ramowa konstrukcja zapewnia solidną podstawę, a szeroki wybór komponentów umożliwia stworzenie mebli idealnie pasujących do różnych przestrzeni. Aby jak najlepiej zabezpieczyć produkowane stelaże przed pojawieniem się korozji, a także, aby nadać im większych walorów estetycznych Mila Design maluje je proszkowo z użyciem farb o drobnej strukturze. 

Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja nowocześnie zaprojektowanych i wykonanych z solidnej blachy stalowej nóg stołowych w kształcie litery X z serii NEX, dostępnych w wersji trzy- lub czteroramiennej i o wygodnej wysokości 720 mm. 

Mila Design NEX 1 asztalláb Démos

403031 | MILADESIGN designowa centralna noga do stołu czteroramienna EX72080-4 czarna

Polecamy także ekskluzywną centralna nogę stołową Kesseböhmer z regulowaną wysokością. Podczas gdy chromowane, srebrne i białe nogi stołowe są dostępne na zamówienie, czarne są dostępne z magazynu. Wysokość nogi można regulować teleskopowo w zakresie od 653 do 1100 mm. Regulacja wysokości to szybki, cichy i elegancki sposób, aby zawsze dostosować wysokość stołu do potrzeb własnych albo naszych gości. Teleskop obsługiwany jest za pomocą dźwigni zamontowanej pod blatem stołu. 

404482 | K-KES Centralna noga stołu TMR70 z regulowaną wysokością, wys. 633-1081 mm, czarny RAL9011

Na koniec chcielibyśmy przedstawić coś ekstra: Tulip Twist wielofunkcyjny wieszak obrotowy, który można zamontować pod blatem stołu. Jak? Przeczytaj artykuł i dowiedz się co sprawia, że TWIST jest wyjątkowy.

Więcej propozycji nóg do stołów znajdziesz w rozdziale 8 katalogu okuć meblowych Demos trade. 

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta lub naszymi przedstawicielami handlowymi, aby uzyskać więcej informacji. 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.