Nowość - płatność kartą | Wszystko do produkcji mebli
Ukryj asortyment Asortyment
Nowość - płatność kartą

Nowość - płatność kartą

Nowość - płatność kartą
Dla Państwa wygody wprowadzamy nowość w formie płatności online. Teraz za zakupy na Demos24Plus bezpiecznie zapłacisz kartą.

Każdego dnia dokładamy starań, aby pomimo trudnej sytuacji, zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę. Dbamy o to, by nasi klienci mogli bezpiecznie zamawiać produkty z zacisza własnego domu. Dlatego od wtorku 28 kwietnia 2020 r. wprowadzamy możliwość płatności on-line kartą kredytową i płatniczą za wszystkie zamówienia złożone przez nasz portal demos24plus.com.

Państwa zakupy będą jeszcze bezpieczniejsze, a my możemy szybko i łatwo wysłać zamówiony towar pod wskazany adres. Wybór tej metody płatności jest całkiem prosty. Potwierdzając szczegóły dostawy w drugim etapie zamówienia, wystarczy wybrać formę płatności "Płatność kartą". Wierzymy, że to nowe rozwiązanie pomoże chronić Państwa zdrowie.

Jeśli nie macie Państwo jeszcze możliwości logowania do portalu demos24plus.com, prosimy o telefon do naszego biura obsługi klienta pod numer 32 790 85 82. Uzyskacie tam pomoc i nieograniczony dostęp do kilkudziesięciu tysięcy artykułów zamówieniowych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wskazówka: przed dokonaniem pierwszej płatności kartą kredytową/płatniczą przez Internet upewnij się, że masz aktywowaną tę usługę w swoim banku.

Zespół Demos trade