StrongClean, czyste rozwiązanie! | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
StrongClean, czyste rozwiązanie!

StrongClean, czyste rozwiązanie!

StrongClean, czyste rozwiązanie!
Chciałbyś pracować z płytą meblową w nowoczesnym głębokim macie, ale przeszkadza Ci w tym jej wrażliwość na zabrudzenia? Martwisz się, gdzie i jak zgodnie z obowiązującymi normami przechowywać środki czyszczące stworzone na bazie alkoholu lub ropy? Szukasz produktów, które są przyjazne dla środowiska i użytkownika? Mamy dla Ciebie świetne, czyste ;) rozwiązanie!

Tym rozwiązaniem jest StrongClean - gama wysoce skutecznych środków czyszczących na bazie wody. Produkty StrongClean są niepalne, nie wymagają specjalnego przechowywania, nie drażnią skóry nawet przy długotrwałym stosowaniu, nie emitują szkodliwych substancji, a Ty nie wdychasz szkodliwych oparów!  

A oto kolejna duża zaleta produktów StrongClean! Ich parowanie jest o wiele mniejsze niż w przypadku środków czyszczących na bazie alkoholu, więc wystarczą na dłużej

Przyciągnęliśmy Twoją uwagę? Chcesz dowiedzieć się więcej o tych produktach? Zapoznaj się z naszą ulotką TUTAJ >>>, możesz też odwiedzić nasz showroom w Katowicach lub zadzwonić do swojego przedstawiciela handlowego i umówić się z nim na prezentację środka czyszczącego StrongClean. 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.