StrongMax - nowy sposób pakowania | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
StrongMax - nowy sposób pakowania

StrongMax - nowy sposób pakowania

StrongMax - nowy sposób pakowania
Jak dobrze wiecie, nasze systemy szuflad StrongMax osiągnęły pełnoletność! Weszły w nowy etap życia i tym samym stoją przed kolejnymi wyzwaniami. Tak jak człowiek rozwija się i nabiera doświadczenia, tak rozwija się nasz okręt flagowy - StrongMax.

Aby to osiągnąć konieczna jest modyfikacja asortymentu. Wycofujemy stosowane do tej pory opakowania typu „all-in-one” zarówno dla StrongMax 18, jak i dla StrongMax 16. Sprawdzona jakość, wygodny montaż i regulacja oraz nowoczesny design pozostają niezmienione. Zmieni się jednak sposób pakowania. Teraz oddzielnie zapakowane otrzymasz boki wraz z mocowaniami frontu i tyłu szuflady a oddzielnie prowadnice. Dlatego potrzebne są nowe kody. Po złożeniu zamówienia do akcji wkraczają nasi koledzy z magazynu i składają części systemu StrongMax w jedną przesyłkę.

To także przynosi korzyść. Przykładowo, jeśli użytkownik niechcący uszkodzi bok szuflady, nie musi już zamawiać całego nowego zestawu, tylko część. Różne wysokości i kolory boków pasują do tej samej prowadnicy, czynnikiem rozróżniającym jest jej długość nominalna, dzięki czemu można zmieniać boki w szufladzie.

Wprowadzane zmiany często stanowią dla nas pewną trudność i zmuszają do zmiany przyzwyczajeń. Aby ułatwić tę zmianę naszym klientom i usprawnić wyszukiwanie w portalu, do dotychczasowego kodu asortymentowego dodaliśmy nowy kod produktu. Dodatkowo wyswietlamy wersję 18 do wersji 16 i odwrotnie.

Przykład:

W wyszukiwarkę wpisaliśmy kod artykułu często zamawianego białego StrongMax 18 89/500 mm: 482287.

Na liście natychmiast pojawiają się trzy kody do wyboru:

  • 482287 - Stary kod artykułu StrongMax 18, który jest obecnie wyprzedawany i wkrótce zostanie wycofany. Ale pozostaje w wyszukiwarce.

  • Kod artykułu 334974, czyli alternatywa na płytę 16 mm, StrongMax 16 w tym samym rozmiarze i kolorze.

  • Kod artykułu 503066, który jest już nowym numerem poszukiwanego przez nas artykułu, to StrongMax18 89/500 mm biały.

Nowe kody artykułów znajdziesz w naszym nowym katalogu okuć meblowych Demos, który pojawi się w najbliższych tygodniach. Na razie przygotowaliśmy dla Ciebie listę starych/dotychczasowych i nowych/zamiennych kodów produktów, którą możesz pobrać tutaj:

Stare i nowe kody asortymentu StrongMax >>>

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.