Szybko, sprawnie i w wysokiej jakości | Demos trade Sp. z o.o.
Ukryj asortyment Asortyment
Szybko, sprawnie i w wysokiej jakości

Szybko, sprawnie i w wysokiej jakości

Szybko, sprawnie i w wysokiej jakości
Każdy klient chce, aby jego meble zostały wykonane szybko, sprawnie i w wysokiej jakości. Także każdy stolarz chce wykonać je w właśnie w taki sposób. Mając to na uwadze, dobieramy kolejne pozycje do naszego portfolio. Do naszej oferty dołączyliśmy blaty kuchenne SM´art oraz okucia łączące austriackiej firmy KNAPP. Żadne z nich nie powinno umknąć Twojej uwadze.

 

Doskonałe odwzorowanie natury

Jakość płyt laminowanych SM´art przedstawialiśmy już wcześniej w aktualnościach na naszej stronie internetowej. Teraz kilka słów o blatach kuchennych SM’art. Są lżejsze od konwencjonalnych blatów innych producentów, ich długość 3020 centymetrów jest lepiej dostosowana do średniej długości powierzchni roboczych w typowej kuchni, dzięki czemu pozostaje znacznie mniej bezużytecznych odpadów. Są wykonane z naciskiem na przyjazność dla środowiska, a ich dekory wyróżniają się wiernym odwzorowaniem oryginalnych naturalnych materiałów. Blaty SM´art są ozdobą każdego wnętrza a praca z nimi to przyjemność. Odkryj na przykład dekor Apollo Olympus, który doskonale imituje czarny dymiony marmur. Jakość dekoru jest tak przekonująca, że ​​z czasem zapomnisz, że to imitacja kamienia.

 

Złącze ślizgowe KNAPP

Wielu z Was do łączenia płyt używa produktów Lamello. Są wysokiej jakości, przemyślane, funkcjonalne. Mają jednak jedną wadę - do pracy z nimi trzeba mieć specjalne narzędzie. Nie byłoby to samo w sobie przeszkodą, gdyby nie jego wysoka cena. W Demos odkryliśmy rozwiązanie austriackiej firmy KNAPP, która w „zaledwie” 35 lat osiągnęła szczyt w swojej dziedzinie. Ich produkty odpowiadają jakością produktom marki Lamello z tą różnicą, że nie potrzebują specjalnego narzędzia. Np. złącze ślizgowe SILVER wyposażone jest w opatentowane krawędzie skośne, które wcinają się w materiał i stabilizują jego położenie we wpuście, nie ma potrzeby klejenia ani przygotowania specjalnego rowka. Obie jednakowe połówki złącza są najzwyczajniej wbijane za pomocą pobijaka i młotka we wpusty. Na pewno zaciekawi Cię to, że połączenie jest rozłączne.

KNAPP oferuje wiele ciekawych rozwiązań w zakresie okuć meblowych, poznaj naszą ofertę >>>

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Więcej informacji.