Trendy z Interzum - Hettich | Wszystko do produkcji mebli
Szanowni klienci, zamówienia towarów są możliwe tylko dla zarejestrowanych (firmowych) klientów. Dziękuję za wyrozumiałość.
Ukryj asortyment Asortyment
Kontakty
Trendy z Interzum - Hettich

Trendy z Interzum - Hettich

Trendy z Interzum - Hettich
Stoisko Hettich było zdecydowanie jednym z najciekawszych na wystawie Interzum 2019.

Ten niemiecki producent jest jednym z nielicznych, którzy starają się docierać do klientów nie tylko poprzez wprowadzanie na rynek nowości, ale także proponuje coraz to nowe sposoby wykorzystania istniejących już produktów. W projekcie "Tiny spaces”, poświęconym mieszkaniu na małej przestrzeni, mogliśmy zobaczyć niezliczone pomysły na zastosowanie klasycznych szuflad Quadro lub okuć SlideLine M.

Powierzchnia oddawanych przez deweloperów mieszkań staje się coraz mniejsza. Ten trend na rynku jest już bardzo widoczny. W Hettich naprawdę doskonale poradzili sobie z tym wyzwaniem. Na zaledwie 18 m2 pokazali, jak maksymalnie wykorzystać każdy milimetr przestrzeni, zobacz wideo:

Warto poznać ciekawe rozwiązanie w postaci przesuwanego stołu i powierzchni do gotowania w jednym. Dzięki elementom przesuwnym szafkę z wbudowaną płytą grzejną można łatwo zakryć stołem. Stół spełnia zatem dwie funkcje - kiedy płyta grzewcza nie jest używana, przykrwa ją, a mieszkanie wygląda czysto i harmonijnie, ale po jego wysunięciu uzyskujesz prawie dwa razy większą powierzchnię roboczą. Pomysłowe, a jednak takie proste.

Praktyczny przykład zastosowania okucia SlideLine M do drzwi nakładanych:

Podest jest interesującym elementem, dzięki któremu zyskasz dodatkową przestrzeń.

Szerokość łóżka jest większa niż jeden metr? Żaden problem - przestrzeń do przechowywania pod podestem niekoniecznie musi znajdować się w szufladach. Możesz użyć systemu SlideLine M. Otrzymujesz wysuwaną przestrzeń o długości większej niż dwa metry.

W pomieszczeniu o niskim suficie użycie uchylnych frontów meblowych jest prawie niemożliwe. W takim przypadku okucie przesuwne (WingLine L) będzie idealnym rozwiązaniem. Możesz je także zastosować w szafkach nad zlewem. Natomiast system SlideLine M zamontowany między blatem roboczym a górnymi szafkami zapewni dodatkowe miejsce na powieszenie i zasłonięcie niezbędnego sprzętu kuchennego. W ten sposób mieszkanie pozostaje uporządkowane i nie traci czystego designu.

Nie poprzestano jednak tylko na rozwiązywaniach dla mniejszych przestrzeni. Hettich zdobył dwie nagrody za ciekawe innowacje produktowe. Pierwszą z nich jest obrotowa półka do szafki lub na przykład do lodówki. Nie musisz już się męczyć aby wyciągnąć rzeczy z samego tyłu półki, obrotowa półka Hettich zapewni Ci wygodny dostęp nawet do rzeczy z ostatniego rzędu. (Na razie dostępna tylko przez Amazon.)

Best of the best - najlepsze z najlepszych. Hettich otrzymał tę nagrodę za produkt, który wciąż jest tylko koncepcją, ale już zwrócił uwagę wszystkich odwiedzających stoisko. Podnośnik całkowicie ukryty w bokach szafki. Mechanizm nie ingeruje we wnętrze szafki, nie musisz przejmować się jego kolorem, a nawet w oszklonych szafkach nie koliduje z minimalistycznym designem.

Miłym dodatkiem do ekspozycji Hettich był motocyklista z bieżącej kampanii Fascin[action], który towarzyszył wszystkim zwiedzającym.

Wideo z wystawy Hettich z pozostałymi interesującymi rozwiązaniami

W kolejnej części naszej serii „Trendy z Interzum” przedstawimy kolejne interesujące stoiska i produkty.

Masz na co czekać 😉.