Ukryj asortyment Asortyment
Vibo zmieści się wszędzie, a Ty zmieścisz w nim wszystko

Vibo zmieści się wszędzie, a Ty zmieścisz w nim wszystko

Vibo zmieści się wszędzie, a Ty zmieścisz w nim wszystko
Połączona mała kuchnia z pokojem gościnnym? Małe mieszkanie? Mało miejsca? Mamy rozwiązanie: VIBO. To produkt, który nie zajmuje wiele miejsca, a mimo to ma dużą wartość użytkową. Innymi słowy – zmieści się wszędzie, a Ty zmieścisz w nim nadspodziewanie wiele.

Małe duże rozwiązanie – kosze Slim

Nie przypadkiem kosze firmy VIBO w Démosie nazywane są Slim. Ten „druciany program” ma tylko 150 mm szerokości oraz do dwóch metrów wysokości. Jest idealny do małej kuchni, jak również do takiej, w której chcemy maksymalnie wykorzystać miejsce. Pasuje też do garderoby lub do pomieszczenia technicznego. Kosze Slim są dostępne w trzech wariantach. Mniejsza wersja ma trzy kosze, pierwszy nadaje się np. do przechowywania suchych pokarmów, drugi – butelek, trzeci – środków czyszczących. Większa wersja oferuje sześć półek. Jest w niej miejsce na 22 różne butelki, a w ostatnim koszu także miejsce na środki czyszczące.

 

Co znajduje się pod chromem?

Firma VIBO nieustannie poprawia jakość swoich produktów. Z tego powodu wykorzystuje wytrzymałe materiały, jak np. sześciowartościowy chrom. Druciane kosze są dzięki niemu lśniące i nie ulegają zadrapaniom. Żywotność przedłużają cztery dodatkowe warstwy ochronne wokół drutu. Zasada otwierania – jak w klasycznej szafie spiżarniowej, umożliwia dostęp z obu stron, o ile szafa nie znajduje się przy ścianie. Druciane boki nie zakrywają wnętrza koszy, dzięki czemu szybko się zorientujemy, co się gdzie znajduje.

 

Kosze, które zwyciężyły!

Corocznie magazyn „BIZNES meble.pl”, organizuje konkurs „Diament Meblarstwa”. W konkursie producentów mebli, materiałów do ich produkcji oraz wszelkich akcesoriów do nich po raz drugi wzięła udział również firma Démos. Z jakim produktem ruszyła do walki z ponad 180 innymi zawodnikami? Właśnie z systemem Slim. Kropką nad „i” niech będzie informacja, że w konkursie zwyciężył Slim firmy VIBO.